Geoblog.pl    PASJAMJ    Podróże    Ameryka Poludniowa - Equador- Peru - Boliwia - Chile ....    GGGGGAAAAAAALLLLLAAAAAPPPPPAAAAAAGGGGOOOOOSSSSSS!!!!!!

GGGGGAAAAAAALLLLLAAAAAPPPPPAAAAAAGGGGOOOOOSSSSSS!!!!!!

Ekwador
Ekwador, Galpagos
Przejechano 19408 km

Znow sie nam zaczela przygoda wielka. Jakims cudem dostalismy sie blyskawicznie na Galapagos. Dzis jeszcze bylismy na Bonairu.
Papierow i przepustek do Glapagos to jak by sie do innego kraju wjezdzalo - my lecielismy z Guayaquil z Equadoru. Dotarlismy szczesliwie. Przyjechalismy w ciemno, bez rezerwacji. Jestesmy w Puerto Ayora, gdzie nie ma problemu z dostaniem spanka i mam nadzieje nurkowanka. Wlasnie lecimy zamowic jutrzejsze nurkowanie. Nawet hammer heads na nas ma tu zagrasowac.
Jest tu (tez) super. Juz sie napatrzylismy na zwierzeta morskie i ptactwo. Rybny targ jest zaraz na przeciw naszgo hotelu, wiec gdziekolwiek wychodzimy musimy tam sie napatrzec. A obiektow duzo - pelikany w ilosciach duzych, lwy morskie krolujace w wodzie i na stopniach, fregaty itp. Ciezko odejsc za kazdym razem.
Pozdro gal

MBC
MBC - 2009-01-04 15:58
pozdrawiamy w Nowym Roku...
rozumiemy ze Jarek jest w swoim zywiole...kulinarnym...
powodzenia...

PASJAMJ
PASJAMJ - 2009-01-05 03:13
Zywiol jest morski. Napatrzec sie nie mozna. Czasem jednak prad zmusza do szybkiego poruszania sie pod woda. Wczorajszy krabus nie wypadl na piatka.
Pozdrowienia

Mirek P.
Mirek P. - 2009-01-05 14:21
Witam w Nowym 2009r. Zycze udanych "lowow". Gosiu czym przekupilas ta foczke?

MartaS
MartaS - 2009-01-07 21:21
Nalepszego w Nowym Roku!
Milo ogladac wasze usmiechnieta pysie.

MartaS
MartaS - 2009-01-07 21:22
Nalepszego w Nowym Roku!
Milo ogladac wasze usmiechnieta pysie.

PASJAMJ
GOSIA JAREK PASKI