Geoblog.pl    PASJAMJ    Podróże    Ameryka Poludniowa - Equador- Peru - Boliwia - Chile ....    Santiago de Chile - tuz przed swietami

Santiago de Chile - tuz przed swietami

Chile
Chile, Santiago

Swieta sie tu czuje. Obladowany pakunkami tlum na slonecznych ulicach. Mikolaje sie poca. Jakos i w nas juz swiateczne klimaty wchodza. Na zwiedzanie wielkiego miasta nie ma za wiele energii. Place , koscioly, budynki, knajpki - jakby juz bylo. Hotel mamy super (dzieki Renata!!). Plawimy sie, relaksujemy,saunujemy. Jutro juz samolot do Quito przez Panama City, a potem na Bonairu. Ta czesc wyprawy sie juz konczy. Teraz troche odpoczynku.
Dzieki za bycie z nami przez ten miesiac naszej tulaczki. Jeszcze sie odezwiemy przed Swietami.
Pozdrowienia
Paski

PASJAMJ - 2008-12-20 16:06
Halickie gratulecje z powodu nowego `czlonka rodziny`.

MM
MM - 2008-12-20 18:06
Malgosiu i Jarku, to teraz slonce i nurkowanie, tu sie niewiele dzieje, ale wyjechac na tydzien nie ma jak. Odpoczywajcie wiec za nas i wracajcie z pozytywna energia. Nie wiem czy znacie Mirka Masiaka Jego Zona mial ciezki wypadek. Trzymajcie sie, szczesliwego lotu

BABCIA MAJA
BABCIA MAJA - 2008-12-21 22:05
KOCHANI,FAJNIE BYLO Z WAMI CHOCIAZ TROCHE TO PRZEZYWAC,A TERAZ CO? MROZ TU STRASZNY -3F, BO NAWET MOJ ZIEC GORACY CHLOPAK NARZEKA. ZYCZE WAM (ZNOWU Z ODROBINA ZAZDROSCI) WSPANIALEJ POGODY I NURKOWANIA,SMACZNYCH RYBEK I INNYCH MORSKICH ZYJATEK, NO I WESOLYCH, ZDROWYCH SWIAT SPEDZONYCH W TAK MILYM TOWARZYSTWIE, SERDECZNE POZDROWIENIA DLA WASZYCH GOSPODARZY.

MBC z reszta zagrody
MBC z reszta zagrody - 2008-12-21 22:47
dolaczamy sie z zyczeniami do babci Maji
i do zobaczenia

mspring
mspring - 2008-12-22 16:23
cześć Ciociu i Wujku!!!
widzę, że podróż jest udana:) świetne zdjęcia, fajnie że można na bieżąco śledzić gdzie jesteście i co u Was słychać ;) pozdrawiam serdecznie w imieniu całej rodziny! Małgosia Sawicka ;)

adamska
adamska - 2008-12-24 00:58
ciesze sie, ze hotel sie sprawdzil. troche luksusu wam nie zaszkodzi. a czy dostaliscie swiateczna przesylke?

PASJAMJ - 2008-12-24 18:23
Nie, niestety nie otrzymalismy swiatecznej przesylki.
Wam zyczyme cieplych, bez nerwow Swiat.

GOSIA JAREK PASKI
Zasoby: 85 wpisów85 131 komentarzy131 421 zdjęć421 0 plików multimedialnych0