Geoblog.pl    PASJAMJ    Podróże    Ameryka Poludniowa - Equador- Peru - Boliwia - Chile ....    Powroty

Powroty

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Newark

To nie do uwierzenia jak szybko minely te niemal dwa miesiace naszego podrozowania i wloczenia sie po Ameryce Poludniowej. To co bylo w planach i marzeniach jest juz we wspomnieniach i zdjecich. Jestesmy szczesliwi, ze szczesliwie wrocilismy. Zespol sie sprawdzil, chociaz nie obylo sie bez roznic zdan. Przejechalismy ogrom kilometrow autobusami, taksowkami, rowerami i na nogach, spedzilismy wiele godzin na lotniskach, stacjach, by dotrzec do miejsc znalezionych na mapie i zobaczyc co za zakretem. Poznalismy wiele nowych smakow, spotkalismy na trasie ludzi ciekawych i wolnych wedrujacych przed siebie. Niuansow przezyc i klimatow miejsc nie przekaze ani papier, ani slowo, ani obraz.
Dziekujemy wszystkim odwiedzjacym nasza strone - za bycie, wedrowanie z nami i komentowanie naszych przezyc. Tworzylismy ta strone wspolnie - kiedy ja pisalam, Jarek przygotowywal i wybieral zdjecia. Pisalismy ja czesto wieczorem naladowani wrazeniami lub klikajac szybko tuz przed odjazdem autobusu czy samolotu. Nie zawsze wlasciwe litery sie wstukiwaly. Za to sorki.
Kraje i miejsca, ktore odwiedzilismy sa ciekawe, nie zawsze bezpieczne i jeszcze ciagle dzikie na tyle, ze nie sa ograniczone zakazami, nakazami i barierkami. Udalo sie nam szczesliwie przejechac kilometry Am Pol. To co nas najbardziej inpiruje - przyroda - zaskakuje i jest po prostu piekna. Po glowie bladza gdzies pomysly nowych wypraw (ha! super).
Zaczynamy juz lac wielorybnicze lzy wspomnien w popiol kominka. Wchodzimy powoli w zycie przestawiajac priorytety.
So long. Kominkowe Paski

Juz dzwonie.

Julcia
Julcia - 2009-01-13 17:00
Paskowie,
Mysle ze wypada teraz podziekowac Wam za ten dobry czas jaki oferowaliscie nam podczas calej wyprawy. Dzieki za relacje, zdjecia i ciekawostki.
Cieszymy sie ze wracacie cali i zdrowi.
Zapraszamy do Halickich.

MM
MM - 2009-01-14 06:58
Oprocz wrazen wizualnych dostarczonych na fotografiach, pokazaliscie jak Dwie Osoby moga w kazdych warunkach liczyc na Siebie, kiedy laczy Ich ta sama pasja...moge tylko pogratulowac , dzis to rzadkosc...

PASJAMJ
PASJAMJ - 2009-01-15 00:31
Czyli medal za wytrwalosc i wyrozumialosc.
Dzieki!

PASJAMJ